LUZ, Loes Termeer, accessoires

Lots of LUZ

LUZ betekent letterlijk ‘licht’ in het Spaans en staat voor iets kleins dat een groots gevoel kan teweegbrengen.

En dat is juist wat de sieraden van LUZ doen, want LUZ is fashion, LUZ is stijl en LUZ is fijn. Ook qua prijs. En deze combi geeft een fijn gevoel, nietwaar?

Luz armbanden

Alle LUZ sieraden zijn gemaakt van 16 karaats goud en zilver filled staal en de symbolen hebben een gebrushte finish. Of je nu op zoek bent naar een square ring, een tijdloze slavenarmband, een elegant collier of handgemaakte, kleurrijke oorbelletjes, bij LUZ slaag je als modebewuste vrouw altijd voor een prachtig sieraad.

Mijn favoriet: de Initials collectie!

DEEL DIT BERICHT

MEER FASHION & BEAUTY + SHOPPING